Soodsad tagatiseta laenud: 0% intressiga kiirlaen sularahas ning tarbimislaen kuni 5000 – Taotlemine internetist!

Pakutakse esimesel laenamisel: käenduseta kiirlaen 100-1000 eurot, 15-30 päevaks intressivabalt – 0% intressiga! Laena täpselt nii mitmeks päevaks kui vaja! Pole vaja sõlmida pika perioodiga laenulepinguid ning laenu saab taotleda ilma palgatõendita, ent siiski vaja esitada maksejõulisust kinnitav pangakonto väljavõte. Kõik kiirlaenud on ilma tagatiseta laenud, see tähendab, et teilt ei küsita teilt täiendavat tagatist.

Laenu saamiseks tuleb täita taotlus internetis (ilma lepingutasuta) ning teha isikutuvastus. Kui soovite kiirlaenu sularahas, tehke laenutaotlusse sellekohane märge. Sularahas laen makstakse välja Omniva kontorites. Raha saab kätte kohe, kui taotlus on heaks kiidetud. Alusta laenutaotlust siit!

Soovides suuremat laenusummat, on võimalus vaadata tarbimislaenu poole. Tarbimislaen teeb teile mugavalt kättesaadavaks 500 kuni 5000 eurot suuremate kulutuste finantseerimiseks. Intress 18,8% aastas ning laenuperioodiks kuni 5 aastat. Puudub lepingutasu ning registreeritud kliente teenindatakse ööpäevaringselt. Tarbimislaenu saamiseks peab olema vähemalt 22 eluaastat vana. Laenutaotluse saad esitada siin. See on kiire, lihtne ja turvaline!

You may also like...