Eraisikute laenuportaal: refinantseerimine, kodulaen, autolaen, tagatiseta tarbimislaen eraisikult.

Eraisikute laenuportaal, mis osutab teenuseid nii laenajatele kui ka investoritele. Loodud kooslus võimaldab inimeselt inimesele kuni 10 000 euroseid laenutehinguid.

Ilma tagatiseta laenud eraisikult €500 – €10000. Laenamise vanusepiirang on 18-73 aastat ning laenuperioodi pikkus 1-7 aastat.

Kõige sagedamalt võetakse laenu refinantseerimiseks, seejärel kodulaenu ja tarbimislaenu. Huvitavamate pakkumistena võib veel välja tuua reisilaenu ja terviselaenu.

Refinantseerimine on abiks kõrgete intressidega laenude tagasimaksmisel. Laenuportaali kaudu saad kiiresti madalama intressiga personaalse pakkumise kulude optimiseerimiseks.

Vajadusel on võimalik saada ka laenu uue auto ostmiseks. Autolaen on hea valik näiteks kasutatud sõiduki ostuks, sest aitab vältida liisinguga kaasnevat kallist kaskokindlustust. Intressimäärad on mõistlikud ning saate kohe ka sõiduki omanikuks.

Laenu saamiseks tuleb laenuportaali kasutaja registreerida ning täita laenutaotlus, misjärel esitatakes Sulle laenupakkumine. Pärast laenupakkumisega nõustumist kantakse raha Sinu virtuaalsele kontole, kust saad selle oma isiklikule pangakontole edasi kanda.

You may also like...